Корзина
9 отзывов
Самая зелёная Франшиза 2019Франшиза ЛМ
+380442499342
+380
44
249-93-42
+380
98
558-94-67
+380
50
332-20-22
ООО "Ландшафтная Мастерская"
Корзина

Заседание киевского ландшафтного клуба

Заседание киевского ландшафтного клуба

Состоялось очередное заседания киевского ландшафтного клуба. Информацию о заседании Клуба представила Юля Яворская…

"26 січня проводилося чергове заплановане зібрання Ландшафтного клубу. За традицією, на день Тетяни, клуб завжди організовує товариські зустрічі, і на цей раз до свого дому ласкаво запросила Валентина Ліпчевська. Основна тема зустрічі на цей раз: «Відкрий в собі талант художника». Для цього хазяйка для кожного присутнього підготовила мольберти, пензлі, олівці, масляні фарби, література по малюванню, журнали з квітковими малюнками та багато різноманітних цікавих речей. Деякі присутні малювали масляними фарбами вперше. Кожний з присутніх надзвичайно серйозно віднісся до створення свого малюнку. В когось почали вимальовувались біленькі кульбабки, хтось малював імператорські півонії, майже всі присутні обрали тему пов’язану з квітами, це й зрозуміло, бо як можна собі уявити ландшафтного дизайнера, який підсвідомо не любив квіти. Малювали майже чотири години, та навіть цього часу не вистачило повністю закінчити малюнки. Хазяйка охоче допомагала усім бажаючим: змішувала фарби, наносила головні штрихи, пояснювала принципи малювання. Після закінчення майстер-класу всі присутні відчували себе трохи втомленими, але безмежно щасливими, бо кожний відкрив в собі нові безмежні простори для творчості.

Традиційно зустріч завершилась святковим фуршетом — вітали Тетян та студентів (всі ж душею студенти). Для фуршету кожен із запрошених приніс свою фірмову страву. Зацікавив всіх напій, який приготувала Ірина. Екзотичний напій був зеленого трав’янистого кольору, по смаковим властивостям схожий на свіжий подих весни, його складові — окріп, лимон та мед. Напій виявився дуже смачним та корисним, через те він користувався шаленим попитом серед гостей. Не менш цікавими та смачними були фірмові страви інших клубників.

Всі були надзвичайно задоволені тим, що відбулося на цьому засіданні та щиро дякували ідейного натхненника та організатора заходу Валентину".

Другие новости